Oslavy narozenin

Moc rádi u nás slavíte narozeniny své a svých dětí a my jsme za to moc rádi!!!

Pokud se rozhodnete, domluvte si telefonicky nebo osobně termín a to co nejdříve, nejlépe měsíc předem.

Herničku vám vyzdobíme, nachystáme pro konkrétní počet osob, zajistíme občerstvení, nápoje, alko i nealko, předběžně spočítáme. Je možnost domluvit klauna, jízdu na poníkovi na zahradě nebo malování na obličej. Pokud budete chtít nějakou tématickou výzdobu, klidně si ji předem doneste, my se vám o ni postaráme. Už jsme pro vás uspořádali přes 500 oslav, takže se nemusíte bát, že by jste nějak strádali :-)

Zajistíme obložené mísy - sýrové, uzeninové, masové, ovocné i zeleninové, miniřízečky, chlebíčky, dorty, dětský šampus, chipsy, křupky, tyčinky, popcorn, pro dospělé vínko, čepované pivo, čepovanou kofolu, přípitek, hranolky, pečeme pizzu..

Během narozeninové oslavy zaplatíte jen vstupné pro děti a to 100 Kč za jedno dítě na celou dobu oslavy. Dospělí mají vstupné zdarma.

Při obsazenosti do 20 hostů vám poskytneme herničku s uzavřenou společností s poplatkem 1 000 Kč za hodinu a vstupným za děti.

Při obsazenosti do 30 hostů je poplatek 700 Kč za hodinu, a při obsazenosti nad 30 hostů je poplatek za uzavřenou společnost 500 Kč.

Velice si u nás oblíbili slavit své narozeniny nebo jiná jubilea i babičky a dědečkové, jelikož mají spoustu vnoučátek a pravnoučátek a doma se všichni nevlezou a v restauraci se děti nezabaví :-)

Jsme nakloněni všem možným situacím a rádi vyhovíme Vašim požadavkům :-)

Budeme se na Vás těšit!!!

Váš Puzzlík :-)

Více informací o aktualitách a novinkách naleznete na našich facebookových stránkách.

— Váš Puzzlík —